FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

background
Ile kosztuje strona internetowa?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest uzależniony od potrzeb każdego Klienta. Każda strona internetowa jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów. Projektujemy strony internetowe dopasowanie idealnie do Twojej firmy. Korzystając z briefa stawiamy wiele ważnych pytań, ocenimy Twoje potrzeby i podajemy wycenę na podstawie przesłanych informacji. Większość naszych witryn mieści się w przedziale od 2000 do nawet 6000 zł, ale może być to również mniejsza lub większa kwota w zależności od Twoich potrzeb.

 

Ile czasu zajmie stworzenie nowej strony internetowej?

Zazwyczaj zajmuje to od 4 do 8 tygodni, ale czas na wykonanie każdego projektu jest uzależniony od każdego Klienta. To, ile własnego czasu możesz poświecić w początkowych etapach, Twoja dostępność, informacje zwrotne, jak szybko materiały będą gotowe – wszystko to wpływa na szybkość realizacji. Istotną rolę mogą również odgrywać niestandardowe funkcjonalności – opracowanie bardziej złożonych witryn zajmie więcej czasu.

 

Czy tworzycie strony internetowe na CMS WordPress?

Oczywiście! WordPress to świetny system zarządzania treścią, który obecnie obsługuje ponad 30% stron internetowych w całej sieci. Ogromny udział w rynku wynika z jego elastyczności i łatwości użytkowania. Nie martw się, nauczymy Cię, jak nim zarządzać i pomożemy Ci krok po kroku. Dodatkowo otrzymasz instrukcję obsługi w PDF dedykowaną do Twojej strony www oraz Twojego spersonalizowanego zaplecza.

 

Czy muszę być z waszej okolicy, aby z wami współpracować?

Absolutnie NIE! Współpracujemy z Klientami z całego świata. Cały nasz zespół pracuje zdalnie, dzięki czemu jesteśmy mobilni, możemy znaleźć się wszędzie tam, gdzie działa Twój biznes.

 

Czy będę mógł samodzielnie zarządzać stroną internetową po jej zakończeniu?

Tak! Uwielbiamy, gdy nasi Klienci przejmują kontrolę nad swoją witryną oraz uczą się samodzielnie nią zarządzać i aktualizować. Udostępnimy zestaw kompleksowych instrukcji w PDF, które pomogą Ci w poznaniu i nauczeniu się zaplecza Twojej strony www. Oczywiście chętnie odpowiadamy na Twoje pytania!

 

Czy możecie zarządzać za mnie moją stroną?

Możemy! Zapewniamy bieżące wsparcie dla wielu naszych Klientów. Obsługujemy strony i sklepy internetowe. Jeśli bark Ci czasu na zarządzanie stroną www, to zrobimy to za Ciebie. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

 

Czy moja strona www będzie dostosowana do urządzeń mobilnych?

Oczywiście! Posiadanie strony w wersji mobilnej jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek! Tak zwany responsive web design w dzisiejszych czasach to standard. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja witryna wyglądała świetnie na różnych urządzeniach.

 

Na jakim hostingu powinna być moja nowa strona www?

Hosting jest bardzo ważny! Możesz trzymać swoją stronę na naszych serwerach lub doradzimy Ci jaką firmę wybrać.

 

Mam ograniczony budżet. Czy macie jakieś tanie opcje?

Własna strona internetowa może nie być tanią inwestycją i nie wszystkie małe firmy stać na taki wydatek. Możemy Ci zaoferować budżetową stronę internetową, która pomoże Ci szybko uzyskać dostęp do świata internetu. Dzięki prostej i ładnie wyglądającej witrynie zaprezentujesz swoje produkty i usługi. Skontaktuj się z nami już teraz!

 

Co się stanie, jeśli będę potrzebować pomocy z moją stroną?

W każdej chwili możesz wysłać do nas wiadomość e-mail lub skontaktować się telefonicznie! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w zarządzaniu i rozwiązaniu problemów z Twoją stroną www i nie znikniemy zaraz po uruchomieniu witryny. Robimy to od wielu lat i w najbliższym czasie nigdzie się nie wybieramy.

 

Czy pomagacie w opracowaniu treści na stronę www?

Oczywiście! Mamy wewnętrznych copywriterów, którzy napiszą dla Ciebie atrakcyjne treści. Jeśli zaś potrzebujesz profesjonalnych zdjęć również nas o tym poinformuj.

 

Czy mogę u was zamówić inne materiały reklamowe?

Naturalnie! Jesteśmy agencją reklamową więc możemy wykonać wszystko (no prawie ?) co tylko będziesz potrzebować. Projekt i wydruk np. wizytówek, banerów, kubków, koszulek i wiele, wiele innych gadżetów. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami.